Automata váltós autón való  tanulás 

Tisztelt érdeklődők! 

Az automata oktatás cégünknél beláthatatlan ideig szünetel. További információ az elérhetőségeken. 

   A belső égésű motorokat hajtó üzemanyagok alapjait szolgáló erőforrások fogytán vannak. Ezáltal egyre jobban teret hódítanak a hibrid és elektromos hajtású járművek. Ezen járművek a kialakításuk révén nem igényelnek manuális (hagyományos) kuplung és sebességváltó rendszer használatát. A technika rohamos fejlődése révén elképzelhető, hogy a manuális váltós gépkocsik ki fognak kopni a közlekedésből akár végleg is. Ezáltal az automata váltós autók nem fognak (már most sem) luxusnak számítani. Így az autóvezetés megtanulása lényegesen könnyebb lesz, akár a kevésbé "rátermettek" vagy idősebb korosztály számára is stb. Aki még nem szeretne 10-20-30 milliós elektromos autót vásárolni Őt megnyugtatnám, hogy a használt autó piacon a manuálissal megegyező árszinten (300 ezer 1 millió között is) remek állapotú automata gépjárművet lehet vásárolni aminek a fenntartása sem lesz drágább mint a manuálisé (pl. kettős tömegű lendkerék). Autósiskolánk pápán elsőként vezette az itteni lakosok számára ezt a fajta tanulási lehetőséget. Természetesen aki hivatásszerűen vagy munkával kapcsolatban szeretne jogosítványt szerezni, továbbra is fogadjuk a hagyományos, manuális képzésünkön.Az oldal a világ legkönnyebben használható weboldalkészítőjével, a Mozellóval készült.

 .